Praca

Jesteś energiczną i pozytywną osobą, kochasz modę?
W związku z rozwojem sklepu internetowego LAMISI Butik poszukuje pracownika do zarządzania sklepem internetowym.
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

  • obsługa sklepu internetowego
  • monitorowanie zamówień wchodzących
  • realizacja zamówień – kompletowanie, pakowanie paczek do wysyłki
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • przyjmowanie dostaw oraz zwrotów
  • przygotowywanie oraz metkowanie produktów
  • inne prace związane ze sklepem internetowym

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz znajomości Internetu
  • umiejętności obsługi Programu InsErt oraz kasy fiskalnej
  • zaangażowanie w pracę, dobrej organizacji pracy oraz samodzielności pracy własnej
  • zdolności manualnych oraz wysokiej estetyki
  • umiejętności pracy w zespole

Zapewniamy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę wśród młodych ludzi
  • zatrudnienie w oparciu umowy o prace.

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem na maila: praca@lamisi.pl
Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.